h2out zkušenosti a diskuze

  • 10

h2out zkušenosti a diskuze

Dnešní doba nás stále více tlačí k zdravému životnímu stylu, detoxikaci, hubnutí a všemu, co je s tím spojené. Jednou z metod detoxikace je také odvodnění, o kterém se v poslední době moc nemluvilo, ale to se nejspíše změní. Na trhu se objevil nový, údajně přírodní, přípravek na odvodnění organismu s názvem h2out. Pojďme se podívat, o co jde a zda se vůbec takový přípravek vyplatí koupit.

Produklt můžete najít na stránce http://www.odvodneni-organismu.cz/, kde si můžete přečíst množství účinků a dokonce referencí od několika uživatelů. Co by nás mělo ale zajímat hlavně je složení, tedy to, proč by měl h2out fungovat. Sjel jsem tedy dolů na stránku a podíval se, z čeho je přípravek složený.

Zde je citace přímo ze stránky prodejce:

Extrakt zrn zelené kávy, extrakt listu kopřivy dvoudomé, bambusová vláknina, kofein, extrakt semene jírovce maďalu/kaštanu, obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa), fenyklová silice.

Když se podíváme na zelenou kávu a kofein, jde vlastně o podobné věci. Zelená káva se totiž často využívá právě kvůli obsahu kofeinu, který má právě ty dehydratační účinky. Jsou tam i další bylinky, ovšem například kopřivu dvoudomou seženete téměř kdekoliv. Otázkou taky je, v jakém poměru jsou jednotlivé extrakty v přípravku h2out obsaženy.

Přemýšlím tak o tom, jestli má cenu utrácet za podobné přípravky. Zadržování vody v těle se dá řešit mnohem jednodušeji. Jednak si můžete koupit podobné kofeinové přípravky (například guaranu v prášku, silný zelený čaj), nebo můžete začít víc pít. Tělo si vodu totiž zadržuje proto, že ji v dlouhodobém invervalu nedostává mnoho a tak si vodu šetří na horší časy. Pokud budete tělu pravidelně každý den dodávat množství vody, nemusí si ji zadržovat a voda se tak ve vás přestane usazovat.

Sekce: ZAJÍMAVOSTI , ZKUŠENOSTI


10 komentářů

Andrea

13.6.2016 at 7:57 pm

Já jsem brala jedno to větší balení H2Out a spadlo ze mě docela vody. Na kila to bylo asi 5 kilo. Což je teda mazec a nečekala jsem to. Přemýšlím, že si dám ještě jednu dávku ne jen těch 10 dní.

Kateřina

17.6.2016 at 10:17 am

Já si připadám zavodněná hodně. Myslíš, že by to mohlo ze mě dostat ještě víc vody?

Andrea

19.6.2016 at 8:33 pm

Podle mě to z každého dostane tolik vody kolik je potřeba. 🙂

Sofia

22.6.2016 at 11:14 am

Já ho brala, ale nic se nestalo, akorát mě s toho bolel příšerně žaludek

Andrea

23.6.2016 at 9:39 pm

Žaludek? Mě z toho nic nebylo, byla jsem v pohodě a zhubla jsem krásně.

Kateřina

27.6.2016 at 8:07 pm

Tobě z něj opravdu nic nebylo? Z čeho mohl žaludek bolet?

Andrea

28.6.2016 at 8:10 pm

To nevím, ale třeba je citlivá na nějakou látku. Já jsem byla v pohodě a pomohl mi.

Romana

28.7.2016 at 8:51 am

Mě tento přípravek celkem pomohl. Člověku musí být trpělivý. Mám problém s natékáním nohou a kotníků. První týden jsem nepoznala nic, ale už v druhém týdnu to bylo lepší. Takže tomu dávám dál šanci.

Cecilek

7.9.2016 at 7:59 am

Zdravím, a za jak dlouho začne to H2Out působit? Píšete tady totiž, že člověk musí být trpělivý. A jak moc? Jak dlouho by měl člověk čekat na nějaké první výsledky?

Jarmilka

14.9.2016 at 6:26 am

Dobrý den, všem. Ráda bych se svěřila se svou celkem novou zkušeností. Vždycky jsem hubla naprosto přirozeně a nikdy nebyl problém. Když jsem chtěla zhubnout třeba i 20 kg, tak to nebyl problém. Prostě jsem se trochu uskromnila, začala cvičit a šlo to prakticky samo. Jenže v poslední době se to celkem seklo a nešlo to už dolů, a to jsem chtěla zhubnout ještě alespoň tak 10 kg. Tak jsem raději šla za doktorkou, zda se něco nestalo. No a ona mi řekl, že zadržuju zbytečnou vodu, proto nehubnu. No a tak jsem začla taky brát to H2OUT a najednou to zase jde dolů. =)