Líčení na večírek

  • -

Líčení na večírek

1liceni_na_vecirek

Čas plesů a večírků je tu. A vy nevíte jak se nalíčit. Máte plný diář. Ale jak si vhodně vybrat večírkový look? Jo jasně šaty máte. Ale to hlavní je líčení. Máte zvolit jemnost nebo být výrazná? A hodí se na večírek spíš lesk nebo mat? Nebojte se. S námi budete vždy krásná!

 Jako každý rok je společenská sezóna v plném proudu. Ovšem jak zaujmout všechny okolo aniž byste byla vulgární? Je to jednoduché. Stačí vědět co je trendy a co ne. Základem je (ostatně jako vždy) krásná, zdravá a svěží pleť. Zbytek již vykouzlíte pomocí svých zlatých ručiček.

 Mat nebo lesk?

Tento rok je velmi trendy mat. Vše matující je prostě bomba a nemůžete sáhnout vedle. Také je ovšem trendy a IN lesk. Na očích či rtech: Lesklé oční stíny nebo lesklá rtěnka. A zkombinovat můžete klidně obojí. Záleží jen na vás, jak moc budete kreativní.

Velmi důležité je to nepřehnat. I když jde o líčení na večírek, nemůžete se lesknout od hlavy až k patě. Pokud tedy chcete zkombinovat obojí čili mat i lesk, použijte matující make-up a k němu dolaďte lesklé oční stíny a rtěnku.

1liceni_na_vecirek

V dnešní době lze najít nepřeberné množství vymožeností. Jednou z nich je například pudr s rozjasňujícími částečkami, který vás jemně prozáří a osvěží váš obličej. Další vymoženost se jmenuje rozjasňovač. Ten funguje na stejné bázi jako již zmíněný pudr, ale můžete ho nanést jen na místa, která chcete rozjasnit. Ta místa jsou spánky, vrchol nosu, srdíčko rtů, případně do koutků oka. Rozjasňovač existuje v různých konzistencích.

 Barvy, barvy, barvičky…

Abyste byla dokonalá, musíte taky vědět, jaké barvy jsou trendy a jaké barvy použít. Hitem sezóny jsou metalické odstíny třpytící se na víčkách žen. Vedou tedy tyrkysové, královsky modré, zlaté či stříbrné. Co se týká rtěnek a lesků na rty jsou to spíše barvy tmavé jako rudá až vínová, nebo dokonce tmavě fialová. Nicméně jsou v kurzu i nude odstíny. Nude znamená nahý, takže to jsou barvy tělu přirozené.

Jak jste se dozvěděla je hitem prakticky všechno. Až na zmalovanost. Tak na to pozor!

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Lara Giz

Sekce: NOVINKY , ZAJÍMAVOSTI

Tagy :