Jak se líčí celebrity?

  • -

Jak se líčí celebrity?

Jak se líčí celebrity

Každé ráno stojíte před zrcadlem a nevíte jak se nalíčit. Co s tím? Většina, žen potřebuje během dne v práci i mimo ni vypadat hezky. A vy stále stojíte u toho prokletého zrcadla a přemýšlíte jak se namalovat. Krátí se vám čas před odchodem do práce. Nakonec ve spěchu přetřete řasy řasenkou a vyrazíte.

 

Jaký je rozdíl mezi denním líčením a líčením na večer? Existují nějaké triky jak vypadat přirozeně a přesto hezky? Poradíme vám triky celebrit a také vám pomůžeme objasnit rozdíl mezi denním a večerním líčením. Make-up je totiž důležitou součástí života každé ženy, která chce „nějak vypadat“.

 

Denní a večerní líčení

Denní líčení by hlavně mělo být lehké a přirozené. Místo make-upu můžete použít tónovací krém. Make-up totiž ucpává póry a vaše pleť tak celý den nemůže pořádně dýchat. Spolu s hutným líčením si tak zaděláváte na problémy se zanesením pórů a navíc tak pleť rychleji stárne.

 

Co se týká večerního líčení, to může být klidně o dost výraznější než to denní. Používá se, když se připravujete na večerní oslavu či party. Většinou jde jen o pár hodin, takže to pleť v pohodě zvládne. Samozřejmostí ale je pleť před spaním náležitě odlíčit, aby si mohla odpočinout a řádně se zregenerovat.

 

Hlavně přirozenost

To je heslo Keiry Knigtley, která upřednostňuje právě tento typ líčení. Jako správná žena totiž ví, že méně je více a podle toho se taky řídí. Také ví, že důležitá není kvantita make-upu, ale její kvalita.

Jak se líčí celebrity

Stejně jako ona zkuste opravdu přes den použít tónovací hydratační krém s UV ochranou. Pro vaši pleť je to mnohem přirozenější než make-up. Chcete-li docílit svůdného pohledu jako ona, můžete použít hnědé oční stíny. Víčka můžete taky zvýraznit černou prodlužující řasenkou a linkami. Když Keira ví, že jde pryč na delší dobu, zafixuje ještě tónovací krém lehkým pudrem světlého odstínu.

 

Kouřové stíny

Natalie Portman je velmi krásná a přitažlivá sama o sobě, proto mnoho make-upu nepoužívá. A nyní když má syna tak o to méně. Na čem si však dává vždy záležet, je líčení očí. V jejím případě kouřové líčení.

 

Jak na to

Rozhodně budete potřebovat nejméně tři druhy stínů. Z toho jeden by měl být nejsvětlejší. Můžete použít odstíny šedé a hnědé. Pokud však máte raději modrou nebo fialovou barvu, klidně si ji připravte. Fantazii se meze nekladou. Hlavně ať nevypadáte jako papoušek, to tedy není účel.

  • Navlhčete špičku štětečku a namočte ji do nejtmavšího odstínu. Nakreslete linku po obvodu celého oka.
  • Hned na to se podívejte nahoru a mrkněte. Tím ohraničíte místo které vymalujete středně tmavým stínem.
  • Na zbytek horního víčka naneste až pod obočí ten nejzářivější odstín. V případě šedého líčení to tedy bude stříbrná.
  • Světlý stín lehce rozetřete kolem vnějšího koutku. Můžete ho také použít na zakrytí kruhů pod očima.
  • Všechny přechody lehce přetřete bříškem prstu tak aby líčení vypadalo přirozeně. Dolní linku pod okem rozostřete namočenou vatovou tyčinkou
  • Nezapomeňte na řasenku! Zkuste stejně jako Natalie tu pro objem.

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Lara Giz

Sekce: NOVINKY , PIKANTNOSTI

Tagy :