Čeho si muži na ženách cení?

Otázka by spíše měla znít: čeho si na nás všimnou? Většina z nás si možná myslí, že jde o poprsí či zadeček. Studie dokazují, že jde především o úsměv a já ráda souhlasím – vždyť úsměv je odpradávna korunou krásy. I žena, která má daleko do modelky, je mnohem krásnější, když se usmívá.

Nezanedbatelný je i pohled, tedy oči. Krásně tvarované oči jsou vstupenkou i do duše, což s naším tématem neodmyslitelně souvisí. Jedna rada zní, udržovat oční kontakt co nejdéle.

Dalším faktorem jsou vlasy. Tady bych se přimlouvala jednoznačně o vlasy pěstěné. Tedy čas u kadeřnice není rozhodně ztracený. Toto jsou podle všeho hlavní věci, kterých si naši muži na nás všimnou – dále je to pleť, postava, ale i oblečení, což je myslím též nezanedbatelné

 

K hlavnímu tématu

Tedy kteří muži nám dávají přednost jako vyšlechtěným, kteří preferují přírodní krásu? Nejjednodušší odpovědí by bylo, že je to kus od kusu. Pokud muž tvrdí, že pěknou ženu doma nepotřebuje, že mu záleží na inteligenci, je to jistě chvályhodné, ale jak vzdálené to může být od pravdy…nebo se mýlím?

 

Nenalíčená žena

Někteří muži nemají rádi příliš líčení. Otázkou je, jak se k tomu stavíte vy, milé dámy. Rády se cítíte dobře alespoň trochu nalíčené a vyhovuje vám to? Ale proč to vše? Jistě jsou i ženy, které se líčit nechtějí, ale o tom tu nepojednáváme. Ale musíme pochopit, že některý muž má právě rád to, co je na (jeho) ženě přirozené, obdivuje ji takovou, jaká je. Nemá příliš rád zkrášlovací prostředky, neřku-li procedury, protože mu to přijde zbytečné. Nemůžeme lidi posuzovat za to, co se jim líbí.

ceho_si_muzi_ceni1 

Proč?

Někdy je pravdou, že to milé dámy přeháníme. Neznáme míru a některé muže přelíčená žena odpuzuje. Vypadá pro ně lacině. Zato přirozená příjemná společnice je pro ně ideální. Navíc není příjemné probudit se ráno vedle úplně jiného člověka, čili ženy. Někteří naši mužové zkrátka preferují jednoduchost a upřímnost nejen ve vztahu, ale i ve vzhledu a to je snad základ pravdy.

 

Opak

Jiní muži jsou jiného ražení. Touží mít partnerku, se kterou by se mohli bez obav vydat bez společnosti a sklízet obdiv za její krásu, která se právě pěstěním dá ovlivnit. Některé dámy si nedovedou představit, že by ráno první neusedly k zrcadlu a třeba jen pro svého milého vypadaly ještě krásnější. Muži zmíněného typu nemusejí být povrchní. Na ženě se jim líbí, že o sebe pečuje, možná jim připadá, že to dělá i tak trochu kvůli nim, že chce být pro ně krásná.

 

A jakou variantu preferuje váš partner? Jste s tím spokojená či snad smířená?

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Petra Koudelková

 

 

 

 

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare