Jak na faldíky? S modrou energií!

Modrá je dobrá, to je jasné už dávno. A nejen v příbytku, na zdech, doplňcích a nábytku. Je dobrá i v oděvní módě. V šik modrých kouscích často oslníte okolí. Ale modrá může mít i jinou podobu.

Modrá může mít podobu energie. Nemyslím tím elektřinu, nebo jakoukoli jinou energii coby šťávu pro stroje a přístroje. Mám na mysli něco konkrétně pro vás, přímo „na tělo“.

 

Sebevědomí na vzestupu

Něco, co vám dodá sebevědomí, zatočí s tím, s čím se trápíte a navenek vás učiní neodolatelnými (nejen dámy, ale i pány)! Mám na mysli blue laser energy. Modrý laser, který zničí faldíky, „madla lásky“, vrásky i celulitidu. Je to modrá energie, která patří k jedněm z nejefektivnějších na trhu, jež se dnes nabízejí k řešení těchto problémů. K omlazení, ke zkrásnění a k redukci všeho zmíněného.

 

Odkud přišel modrásek?

Modrásek k nám přišel až z Kanady. Značnou oblibu si získal právě v této zemi, v USA a také v Anglii. Blue laser energy wave, což je kombinace modrého laseru a vakua. A dnes jej můžete využít i vy. Je to patentovaná kombinovaná neinvazivní metoda vhodná k efektivnímu tvarování těla a faceliftingu.

 

Blue laser energy je, když…

Když se řekne blue laser energy, jedná se o laser o určité vlnové délce, s danou bipolární medicínskou radiofrekvencí, když je k mání absolutní, anebo relativní vakuum.

Blue laser energy nabízí využití trojice samostatných sond

  • k odstranění tukových buněk, nebo celulitidy
  • k faceliftingu krku, dekoltu a obličeje
  • k ošetření okolí očí a redukci nedokonalostí pleti (akné, jizvičky)

Přístroj je jedinečný právě svojí mnohostrannou variabilitou, ale i efektivní účinností. Modrá energie laseru šetrně a přitom optimálně pečuje o pleť a tělo, a redukuje nedokonalosti.  Dá vám „na vlastní kůži“ pocítit svůj efekt a maximalismus.

blue_energy2

Co vše s ním “vychytáte“?

  • krk, ruce a paže
  • podbradek
  • pas a bříško
  • boky a stehna
  • kolena a lýtka

Blue laser energy má certifikaci k využití v EU a odpovídá českým normám. Je k mání dnes již ve vícero klinikách a centrech estetické medicíny. Postačí vám pouhé tři návštěvy a máte vystaráno tak, jako byste prošli chirurgickým liftingem.

 

Jak je to možné?

Synergická kombinace modrého laseru s radiofrekvencí a vakuem napomáhá prokysličení organismu, ale především zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorbu velkého množství kolagenu. Vysoká teplota dosažená ve spodních vrstvách pokožky zároveň způsobuje masivní ztrátu starých a odumřelých buněk, čímž se pokožka výrazně vypíná a vyhlazuje.

 

Tak co dámy (a pánové), zkusíte modrou energii?

 

Zdroj foto: Flickr.com

Autor: Pavla Jelínková

 

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare