Bradička je jako nová, aneb Mrazík trochu jinak

Ano, po vzoru Baby Jagy z Mrazíka, která dělala reklamu svému kožíšku pro Ivana se slovy „kožíšek je jako nový“, tak lze dnes lobovat za úpravy estetické péče o pleť a obličej.

Konkrétně třeba „bradička je jako nová“ (po zákroku v centru či klinice estetické péče). A namísto „exkluzívního“ kožíšku od baby Jagy se dočkat skutečně exkluzívní bradičky? Co víc si přát!

 

Podbradek je nejen u nás žen milé dámy, ale i u vás pánové, častý estetický problém. A nepatří jen k černým můrám těch, co trpí nadváhou a tak říkajíc kily navíc. Je obtíží i u štíhlých. A s přibývajícím věkem má tato partie tendenci skladovat si zásoby tuku a ztrácí na elasticitě. A důsledkem je povislá kůže vytvářející něco jako lalok.

Pachatelem je ubývající kolagen, jehož vlákénka se věkem snižují, ztenčují a nemají ten efekt jako v mládí. Pokožka zkrátka není tak pružná jak bývala. Ale nezoufejte! Je několik možností jak s podbradkem zatočit.

Jak tedy na podbradek?

  • laserem s koagulací měkké tkáně
  • injekční lipolýzou tukové vrstvy podbradku

Máte tedy dámy a pánové dvě možnosti. A vybrat tu správnou a pro vás vhodnou také není až tak jednoduché. A určitě není od věci vše konzultovat nezávaznou návštěvou některého centra nebo kliniky estetické péče, a věřte, že tyto konzultace jsou často zcela zdarma.

bradicka_je_jako_nova1

Laserem na něj

Odstranění podbradku laserovou liposukcí je miniinvazivní metoda, která se provádí v místním znecitlivění dané partie. A má za efekt mocnou trojku: vede totiž k odstranění nadbytečného tuku v podbradku, k rapidnímu zpevnění uvolněné  pokožky a také k vyrýsování kontur brady.

 

Injekční lipolýzou

Je to možnost odstranění malého nedostatku (podbradku) injekční aplikací preparátu s několika aktivními ingrediencemi ke štěpení tukových buněk a jejich odbourání z těla ven. Je to časově nenáročná a bezbolestná procedura s efektem nastartování tvorby kolagenu. A viditelný efekt již po jednom ošetření.

 

Obojí možnosti likvidace podbradku skýtá opět souměrný a krásný obličej bez operace. A je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. A tak jako Baba Jaga propagovala „kožíšek jako nový“, apeluji na vás, nebraňte se možnostem doby a nechte si udělat „bradičku jako novou“.

 

Jak to máte vy dámy a pánové? Šly byste do redukce podbradku, nebo jej neřešíte?

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor:  Pavla Jelínková

 

 

1 komentář

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare