Jak na výstavní tajli? S ReLipodestruktion!

Krásná štíhlá postava je snem mnohé z nás. Pro některou bohužel dámy, co si budeme namlouvat, snem také zůstane. Ale jiným se splní. Pomoci mohou kvalitní potraviny, aktivní pohyb a cvičení, ale rovněž správná životospráva. Nebo také něco jiného – třeba ReLipodestruktion.

 

Ptáte se, cože to je tak převratného?  Je to liposukce přístrojem ReLipodestruktion. Ten dokáže docela solidní zázrak. Tahle novinka z American Lumenis, sama o sobě je technologickým zázrakem, který tkví v rozvinutých a variabilních funkcích přístroje.

Díky kombinaci laserového a radio záření, může způsobit doslova revoluci ve vašem těle.

Jakou konkrétně?

  • aktivizovat pojivovou tkáň
  • rozkládat podkožní i hluboko uložený tuk
  • nastartovat lymfatický systém
  • posílit metabolismus
  • vyladit tvarování svalů i svalový tonus
  • pomoci si efektivně i v problematických a těžko dostupných partiích těla

jak_na_vystavni_tajli1

Účinnost ReLipodestruction je milé dámy prokázána klinickými studiemi, a může vám navrátit postavu snů a štíhlou tajli. Výsledek ošetření je garantován díky perfektnímu zacílení na tukové buňky, které přístroj rozkládá.  Neuvěříte, jak je neuvěřitelně účinný. Tvrdí se, že dokonce až  3x více, než jakékoli jiné běžné neinvazivní liposukce. ReLipodestruction zasáhne i tukové buňky, jež při  běžném ošetření zůstávají normálně nedotčeny.

Perfektní je, že již po jedné aplikaci dochází k trvalému úbytku cca 30% tukových buněk. A průměrný úbytek za jedno použití ReLipodestruction je  2 – 6 cm. K tomu nej nej efektu je ideální využít jej v 2x v rozmezí  14 dní.

Využití ReLipodestruction je individuální podle věku, zdravotního stavu a vašich přání. Je tedy vždy dámy nutná konzultace s konečným návrhem odborníka – lékaře. Obecně je ReLipodestruction vhodná jak pro ženy, tak pro muže, od 18 let.

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Jelínková

 

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare