Pitím k omlazení!

Jistě jste milí pánové (a dámy) slyšeli, že pitný režim je důležitý. A co vše má na svědomí jeho nedodržování. A že jsou to mnohdy fatální následky. Ovšem my máme pro vás něco lepšího. Perličku přímo skvostnou!

 

Abyste měli hydratovanou, svěží a mladistvou pleť je samozřejmě důležité pitný režim dodržovat a pumpovat do pokožky vláhu. Co byste však řekli tomu, moci popíjet alkoholický nápoj a díky němu na těle i duchu, potažmo pokožce omládnout? Ne, není to utopie, ani nesmysl! Je to možné!

Existuje nebývalá novinka v péči o sebe sama a pleť. A tak nyní máte vyjma všemožných krémů, masek a gelů na vrásky a proti stárnutí ještě jeden super tahák v ruce – existuje totiž omlazující alkohol!

Ne, není to žádný vtip, je to reálná věc, která vznikla v Anglii, z podnětu řetězce restaurací a hotelů, spolu s gastro grupou  Bompas & Parr. Ta nebývalý kousek vyvinula. Jejich gin není jen takovým obyčejným ginem, je doslova elixírem mládí utopeným v alkoholu.

 

Kouzelný Anti agin gin

Gin má extra složení, proto i extra účinky. Není jen klasickým složením odpovídajícím ginu, ale dostal k dobru i další látky. A nutno říci, že vesměs na přírodní bázi. A právě ty mají tu nebývalou schopnost a vliv na organismus.

Omlazovací schopnost. Co ji způsobuje? Stačilo několik ingredience, které ve správném složení mají revoluční efekt. Jsou jimi pupečník asijský, kopřiva, kardamon a zelený čaj. Ovšem podstatný je i fakt, že je gin destilován spolu se vstřebatelným kolagenem.

 

Nebývalý efekt

Tím nebývalým efektem rozumějte znaky omlazení jako po pěstění krémem či sérem proti vráskám a stárnutí, nebo ještě lépe po návštěvě centra estetické péče. Popíjením čarovného ginu budete mít vyhlazenou pleť s úbytkem vrásek, nabudete mladšího vzevření pleti a krásně se vám zahojí jizvičky, pošramocení pleti od sluníčka i celulitida.

Pitim_k_omlazeni2

Kde je k mání?

Už se radujete a mnete si ruce, a samozřejmě se ptáte, kde jej koupíte?  No kde jinde než na internetu! Omlazující gin a Anti agin je sousloví, které nyní vyhledává opravdu, ale opravdu velké množství lidiček. Tak to zkuste také!

A máte li cestovatelského ducha, můžete si za elixírem v ginu zajet přímo ke zdroji. Do Anglie. Ale berte v potaz, že cestování a ubytování v daném hotelovém řetězci není nejlevnější záležitostí. Možná by stálo za úvahu si raději láhev sedmičky Anti Aginu pořídit na netu, kde vás vyjde na v přepočtu cca  1250 – 1300 Kč.

 

Co myslíte, je to reálné, aby gin měl takový účinek? Nebo jen další reklamní bublina, která brzy splaskne? A není pak jistější návštěva centra estetické péče?

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

 

 

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare