Ultrazvuk: Trendy způsob péče o pleť a tělo

Ultrazvuk ještě donedávna veřejnost spojovala čistě s lékařským pojmem. Maminky pod slovem ultrazvuk natěšeně viděly svá dosud nenarozená miminka, starší generace si ultrazvuk spojuje s nemocničním prostředím a vyšetřením. V současné době se však ultrazvuk stává trendy způsobem péče o pleť a tělo.

 

Centra estetické medicíny se předhánějí v nabídce ambulantních zákroků ošetření těla i obličeje. Vždy je to právě ultrazvuk, který je v hlavní roli. Trendem v neinvazivní péči o tělo už není jen šetrná ultrazvuková liposukce, která efektivně vytvaruje oblast břicha, hýždí nebo dolních končetin.

 

Zářící hvězdou, která aktuálně a neúprosně šlape na paty klasickému chirurgickému faceliftu je nová převratná technologie tzv. Ultherapie. Je neinvazivní ošetření speciálním ultrazvukem, který vás nebude bolet, nebudete mít žádné jizvy, můžete odejít ihned po zákroku a dát si svou oblíbenou kávu v kavárně, anebo levou zadní ještě sfouknete pracovní schůzku s klientem.

 

Jmenuji se Ulthera a jsem fakt jedinečná

Ulthera je novinkou na trhu estetické přístrojové péče, která dorazila z USA i k nám do České republiky. Jedná se ultrazvukovou metodu, která jako jediná na světě má certifikát FDA pro neinvazivní ošetření obličeje, krku, a očního okolí. Tato revoluční technologie frakcionovaným intenzivním ultrazvukem využívá přirozené regenerativní schopnosti kůže. Počítač sám vyhodnotí stav vaší pleti a podle toho, také přesně vyšle ultrazvukovou dávku pěstící péče do vaší kůže.

 

Zanalyzuji vás stejně jako skalpel…

Intenzita a správná počítačová analýza vaší pleti zajistí, že se ultrazvuk dostane až do hloubky tkáně kůže 4,5mm, což dříve šlo pouze za pomoci ostrého skalpelu plastických chirurgů.  Už po přečtení této věty sami zaznamenáte úžasný princip metody. Žádné řezání, žádná krev, žádné jizvy, jen čistá práce dámy!

Rozvíjej se poupátko

Výsledky ošetření pěstící ultrazvukovou metodou jsou samozřejmě ihned viditelné. Ochablá pokožka po zákroku se zpevní a vypne, ale naprosto fenomenální je fakt, že budete měsíc od měsíce vypadat krásněji a lépe, protože díky aktivaci tvorby kolagenu se budou účinky ultrazvuku i nadále rozvíjet a to až po dobu 3měsíců. Z poupátka vykvete nádherná růže plná svěžesti a krásy.

 

Ale pozor dámy: To ještě není vše!

Terapie ultrazvukovou metodou Uthera je tak intenzivní, že stačí jedna jediná návštěva v centru estetické péče a rozkvetlou růží zůstanete až na 5 svěžích let. Co myslíte dámy, není to důvod, proč se vyplatí investovat do této převratné novinky?

 

A na co konkrétně je Ulthera bezbolestný expert?

Ulthera efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce a zejména se zaměřuje:

  • na povadlé kontury obličeje
  • na povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku
  • vyhlazuje vrásky v očním okolí
  • vyhlazuje převisy pod dolním víčkem
  • zvedá linii obočí
  • vyhlazuje krk a dekolt

 

Proč nejít pod kudlu, ale pod Ultheru?

Ultherapie účinně zaplňuje mezeru na trhu v oblasti estetické péče a je vhodnou alternativou pro klienty, kteří ještě nejsou připraveni nebo indikováni na klasický chirurgický facelift, který Ultherapie dokáže plně a neinvazivně nahradit. Je to trendy způsob péče o pleť a tělo.

 

Zdroj Foto: Flickr.com

Autor: Petra Fenclová

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare