Biostimulační laser

Milé dámy a pánové, rozhodli jste se zlepšit stav vaší pleti a pokožky? Bezpochyby s vámi souhlasím a v tomto případě nelze vám než doporučit právě biostimulační laser, jehož dovednosti a přednosti si v tomto textu objasníme. Vždyť co více patří k síle osobnosti více než upravená a krásná pleť!

 

Sníte o dokonalé pleti? Pak věřte, biostimulační laser tu není jen od toho, aby vyléčil akné a nejrůznější ekzémy. Skutečnost může být jiná, než jak ji na první posouzení vnímáme my. Co to tedy vlastně biostimulační laser je a na jakém principu funguje?

 

Více světla!

Laser je světlo, ovšem specifické. Jistě víte, jak blahodárný účinek či dokonce účinek zcela nezastupitelný, má světlo pro živé buňky. Známe fotosyntézu, o té není třeba se rozepisovat, ale víte, že podobně závislé na světle jsou i živočišné organismy?

Nedostatek světla

Všichni jistě tušíme, či dokonce z vlastní zkušenosti známe, jak se nedostatek světla projevuje na naší psychice. Přicházejí deprese a není bez zajímavosti, že země, ve kterých je převážnou část roku zataženo, mají největší procento sebevražd. Ovšem také málo světla může způsobit poruchy růstu.

 

Regenerace buněk pomocí laseru

A nyní trošičku teorie: Světlo laseru, jeho energie, je přijímána a absorbována ve tkáni naší pleti prostřednictvím cytochromatických buněk. V jednotlivých buňkách se posléze přemění světelná energie v energii buněčnou. Přitom se při průchodu laserového světla zvýší propustnost buněčných membrán. A toto vše vede k lepší výživě naší pleti. ¨

 

Myslím, že každý z nás, chce-li být opravdu IN, nezanedbává péči o svoji pokožku, pleť vylepšuje a vyživuje. Někomu je dána do vínku téměř dokonalá pleť, my ostatní na ní ale chceme zapracovat. Biostimulační laser je dle mého názoru jedním z ideálních řešení.

 

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Petra Koudelková

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare