Zase frčí husté a výrazné obočí

Trendy se v čase mění. A týkají se nejen módy, účesů, nebo botek, ale i péče o tělo a vzhled. A uzounkému nebo namalovanému obočí odzvonilo. Zase frčí husté a výrazné obočí.

 

Jak ale takové obočí získat? Co dělat, aby vám obočí zhoustlo a bylo pěkné a výrazné? Možností je hned několik, a lze i zkombinovat.

 

Co vám tedy pomůže?

  • vitamíny
  • cibule
  • aloe vera
  • oleje – kokosový a další přírodní

 

Mimoto lze podpořit vše ještě pravidelnou masáží obočí, nebo aplikací séra na obočí, které je velmi oblíbenou variantou pěstění a péče o něj. Masáž přímo obočí a oblasti okolo má prokrvovací efekt, který pomůže růstu chloupků v obočí. Lze to dělat pomocí trošky pleťového krému, nebo olivového oleje. Séra na obočí patří k dnešním trendům, protože nejen nastartují růst chloupků, ale zaručí i jejich pěkný vzhled a sílu.

Vitamíny

Pomohou nejen ozdravit tělo, ale i malé a nepříliš husté obočí. Především vitamíny řady A, C a E jsou velmi přínosné. Najdete je v potravinách – ideální jsou játra, paprika a mrkev pro vitamín A. Petržel, brokolice a jahody pro vitamín C. Oříšky, bazalka a olivy pro vitamín D.

Cibule

Šťáva z cibule je něco jako růstový hormon s obsahem síry, který když použijete přímo na obočí, máte po starostech. Obočí bude husté, i lépe tvarovatelné.

 

Aloe vera

Aloe vera vám zaručí, že obočí bude pěkně lesklé, chloupky obnovené a silné. Využít takto lze přímo šťávu z rostliny nanášenou pravidelně na obočí nebo koncentrát z aloe.

 

Oleje

Kokosový olej podporuje růst vlasů potažmo obočí. Urychluje jeho růst, sílu i pěkný tvar. Natřete si s ním obočí pravidelně večer a nechejte působit celou noc

Přírodní oleje jsou jedničky pro růst chloupků a vlasů. Lze přímo na obočí takto využít ricinový, růžový, levandulový a citrusový olej.

 

Tak co, zkusíte to?

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Jelínková

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare